Xdream Hiiumaal, öine

Start 20. juuli 2013 kell 22:40
B-rada, Asse on moondunud Merleks, aga pärandanud talle oma nime. Agur ja Tarvo on säilitanud oma endise kuju.

Nuuh kohe stardis pandi tööle lõikamise ja teipimise oskus. Ega me päris esimesed polnud, kes selle läbi lõikasid. Aga lõpuks lõikasime ... ja teipisime tükid kokku ja läbisime ka stardikaare :-)

Meie tegutsemisest rajal mõned tähelepanekud:
* Kärdla linnaorienteerumine oli meil ok – enamus aega läks ilmselt ülesande läbilõikamisele ja kleepimisele, aga kui jooksma saime, siis sujus. Ilmselt poleks oluliselt kiiremini saanud ka siis, kui Merle ja mina oleksime eraldi jooksnud – ajavahed olid seal üsna väikesed.
Rattasse minnes olime 65. kohal

* tegime mis me seal ratta pilt/joonorienteerumises tegime ... aga selgub, et teised tegid ka õnneks asju!!
Praegu meenub, et väga hea et pime oli – paar juurikat panid mingil metsarajal täishooga uhades ikka sihukese lataka, et valges poleks julgenud seal sõitagi :-)
Peale ratast 54. kohal

* o-jooks imelises võsas – oleks võinud parem olla. Viga natuke minus – ma pean edaspidi meeles pidama, et xdreamil ei maksa liiga palju mõelda – erinevalt individuaal o-jooksust tuleks siin liikuda mööda sissejoostud lohasid. Ja ei ole tarvis leida „kavalaid“ lähenemisviise – jookse mööda loha punkti ja mööda loha tagasi! Lihtne!! Ja ilmselt tooks tulemuse.
See eelviimase punkti totakas ragistamine ümber metsa kõige võssakasvanuma põõsa ja vildakas äratulek vahetusalasse – täitsa minu paha!
Peale o-jooksu 68. kohal

* joonesõit rattaga – me nagu väga ei puterdanud seal ja ikka üsna mõnest sõitsime mööda - naljakas, et meil alles 88. aeg selles distsipliinis??
Peale ratast 65. kohal

* sõjaväeosa hoonetes turnimises olime tegelikult tänu Agurile päris osavad ... sellele järgnevat laiule jooksmist ma parem ei meenuta. Taas suuresti minu paha: ära kurat mõtle ise, jookse mööda rada, kuhu mujale kui punkti see viia saab!!! Laiul olime 72. kohal
Aga laiult tagasi jooksime päris kiiresti - tänu Merlele – kelle tempost ma „hammastega“ kinni üritasin hoida (ala 32. koht).
Ja kokku 67. kohal

* rattaga kanuualasse – vot see on minu jaoks müstika!! Me ikka päris kihutasime ju ja nagu ei takerdunud kuskil?? Kuidas me ala 120 koha saime???

* „kanuu“jooks – kõik oli ideaalne (isegi see tankla paarsada meetrit vales suunas ei seganud) kuni Tarvo tuli „geniaalsele“ mõttele, et ärme jookse tagasi mööda ranna soparada vaid lõikame otse teele – see meie hea tulemuse tappis ... korralikult!! Tubli Tarvo!!!
Tegelikult on kahju, et kanuud ei juletud teha tuulise ilma tõttu - see natuke on meie ala ikka ka!! Aga korraldajate otsus on püha!!
Peale kanuujooksu 68. kohal

* puzzle – Merle ja Agur päästsid lõpuks Euribor15 au, respect!! Ja lohutuseks - 6 tiimi oskasid veel kauem seda ruutu kokku panna :-)
Jooksvalt kohtades väga ei kaotanud.

* ratas mööda raputavaid kruusakaid ja ümber lennuvälja – tolle kraavi_raja_rist KP asukoht on mulle siiani selgusetu. Õigemini selle eraldi kaarditüki seos muu kaardi ja ümbritseva loodusega on endiselt mulle arusaamatu. Tore, et me üldse sinna KPsse sattusime! Kus krt. see üldse oli???
Vahepeal oli rattas miski tõus, mis polnud üldse eriti tõus ... aga ma ikka täiega kustusin seal ja vaatasin hirmunult, kuidas Merle lihtsalt sõitis eest ära. Ja mul jäi hoog aina väiksemaks ja väiksemaks. Hea, et peale tõusu oli kohe tilluke alamägi ... ärkasin ellu jälle.
Peale ratast 69. kohal

* tornist palliviskamises oli Agur hämmastavalt täpse käega!!
Endiselt 69. kohal.
Kõik! Lõpp! Finish! Elus! Ilmselt mitte viimased! Trahve ei saanud!

Ma neis erinevates protokollides ei saagi sellest aru, et SI aegade järgi olime finishis 69. kohal, aga lõpuprotokollis 79. kohal.
Aega kulus 7:28.22

Samas tegelikult pole ju vahet – oli tore ja meeleolukas öö, natuke tekitas tuska see pidev ebaõnn orienteerumise teevalikutes. Aga järgmine kord paremini .... võibolla ... või siis mitte :-)